Wznowienie sprzedaży zezwoleń na połów ryb na zbiorniku „Majdan Zahorodyński”

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu wznawia od 5 kwietnia 2023 roku sprzedaż zezwoleń na amatorski połów ryb na zbiorniku wodnym „Majdan Zahorodyński”.

Zezwolenie można nabyć w Domu Kultury w Siedliszczu, ul. A. Bałasza 10, od poniedziałku do piątku w godz. 830-1600 (wpłaty w banku można dokonać do godziny 15:00).  Do wydania zezwolenia konieczne jest zdjęcie  (format dowodowy).

Opłata za zezwolenie wynosi 600,00 zł. Osoby posiadające Kartę Mieszkańca Gminy Siedliszcze mogą nabyć zezwolenie w cenie 500,00 zł.

Opłaty można dokonać na rachunek bankowy Gminnego Ośrodka  Kultury i Rekreacji w Siedliszczu                           60 8187 0004 2007 0152 0509 0001                                                                                                                                          Wpłata na rachunek powinna zawierać: imię i nazwisko wędkarza i dopisek „Połów ryb Majdan Zahorodyński- 2023”

Dobowe zezwolenia można nabyć od dnia 27 kwietnia 2023r w sklepie spożywczo- przemysłowym w Majdanie Zahorodyńskim nr 12a. Opłaty za dobowe zezwolenie można również dokonać na rachunek bankowy GOKiR, tytuł przelewu powinien zawierać: imię i nazwisko wędkarza oraz godzinę rozpoczęcia połowu.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Domu Kultury w Siedliszczu (p. Arkadiusz Zawiaczyński)                           tel. 501526032.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Wznowienie sprzedaży zezwoleń na połów ryb na zbiorniku „Majdan Zahorodyński”