O nas

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Siedliszczu  jest samorządową instytucją kultury gminy Siedliszcze. Funkcjonuje od 1 stycznia 1994 r.

W strukturze GOKiR Siedliszcze znajdują się Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Iwaniuka w Siedliszczu, Dom Kultury oraz Skansen.

Nasza działalność polega na szeroko rozumianym upowszechnianiu kultury, skupiamy się na promocji czytelnictwa, kultury ludowej, podejmujemy szereg działań edukacyjno-kulturalnych dla dzieci                  i młodzieży.
Staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb- organizujemy imprezy jednorazowe i cykliczne, konkursy, turnieje, spotkania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie.