Siedliska Biesiada Poetycka 2024

18 maja w Domu Kultury odbyła się Siedliska Biesiada Poetycka połączona z podsumowaniem XVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im Wacława Iwaniuka, na który wpłynęło 120 zestawów wierszy.
Jury Nagrodę Główną postanowiło przyznać Pani Magdalenie Sadowskiej- Maciejewskiej z Warszawy, wyróżnienia otrzymali Panowie- Grzegorz Baczewski z Warszawy oraz Michał Przyborowski z Bielska- Białej. Prace były oceniane przez Juty w składzie Jan Wolski, Henryk Radej, Waldemar Taurogiński, którzy też rekomendowali najlepsze wiersze 39 autorów do pokonkursowej publikacji- Antologii 2024, pt. „Tabletki na bezsenność”. Siedliskiej Biesiadzie Poetyckiej towarzyszył także myzyczny występ zespołu Acustic River oraz wystawa publikacji Wydawnictwa TAWA.

Siedliska Biesiada Poetycka 2024