Jarmark Bożonarodzeniowy

Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się 17 grudnia 2023 r. na Rynku w Siedliszczu, został zorganizowany przy współpracy Kół Gospodyń Wiejskich, Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Siedliszczu, Urzędu Miejskiego w Siedliszczu, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim i Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliszczu.
Na Jarmark zgłosiło się ponad 30 wystawców- koła gospodyń, fundacje, osoby prywatne z ofertą przysmaków, choinek, dekoracji i stroików, mnóstwem pomysłów na prezenty i upominki. O muzyczny świąteczny klimat zadbały zespoły: Pawłowianki z Pawłowa, 40 Plus z Milejowa, OMNI MODO z Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu, Siedliszczanie znad Wieprza.
O godz. 15:00 ze sceny ze świątecznym koncertem  zaprezentowali się Mariusz Matera i Dariusz Tokarzewski z zespołu VOX. Jarmark obfitował w wiele atrakcji- wizyta św. Mikołaja, świąteczne iluminacje, idealne na pamiątkowe zdjęcie, przesympatyczny baranek i osiołek z zagrody ks. Stanisława Gałata z parafii w Dorohuczy. Podczas Jarmarku prowadzone były akcje charytatywne dla Mariusza Trątnowieckiego i Błażeja Niewiadomskiego.
Rozstrzygnięto konkurs na świąteczny pierniczek:
I miejsce- Halina Pawłowska
II miejsce- Marta Droń- Białek
III miejsce- Koło Gospodyń Wiejskich w Maryninie
wyróżnienia:
Koło Gospodyń Wiejskich w Bezku
Koło Gospodyń Wiejskich w Siedliszczu
Ilona Pogrebniak
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, słowa życzliwości, integrację i radość, którą niesie czar Bożego Narodzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy