Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia obchodzone od 2002 roku to znakomita okazja do różnych zabaw, animacji, gier i konkursów. W Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Iwaniuka w Siedliszczu już po raz siódmy została zorganizowana akcja czytelnicza skierowana do dzieci, której motywem przewodnim jest miś. Mali czytelnicy, którzy do 24 listopada odwiedzili naszą bibliotekę i zostawili obrazek z ukochaną maskotką brali udział w losowaniu pluszaków podczas finału akcji, w dn. 02.12.2023 r. Dodatkowo na Facebooku trwało głosowanie na ulubioną pracę, najwięcej polubień (217) zdobył rysunek Macieja Trzcińskiego.
Każde dziecko, które brało udział w zabawie otrzymało nagrodę niespodziankę. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji- malowanie buzi, tatuaże, tworzenie misia z balonów i wiele innych zabaw. Dodatkowo każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie  na specjalnej ściance, czy poskakać na dmuchanym donacie.
Maskotki wylosowali: Nikola Fila, Maja Gawron, Maciej Trzciński, Wojciech Kozłowski, Weronika Zelent, Lena Janiak, Lena Zubczyńska, Kornelia Barańska, Nina Żelizko, Hanna Żukowska, Marcelina Miszczuk, Zuzanna Korzeniowska, Jędrzej Gołębiowski, Antonii Barański, Sebastian Szostak, Lidia Oleszczuk, Aleksandra Salecka.

Dzień Pluszowego Misia