Wyniki konkursu „Najpiękniejsze świąteczne iluminacje i dekoracje”

Grafika przestawia 6 zdjęć udekorowanych kolorowymi świtełkami posesji

Konkurs „Najpiękniejsze  świąteczne iluminacje i dekoracje” rozstrzygnięty!!!

Do konkursu w tym roku przystąpiło 14 uczestników, to zdecydowanie więcej niż rok temu, wówczas o miano najpiękniej ozdobionej posesji walczyło 6 mieszkańców naszej gminy.

Tegoroczne jury w składzie: Dorota Orysz, Amelia Janiak, Urszula Bydlińska (ocena na podstawie zdjęć) postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 400,00 zł.) Edyta Chaba

Całość dekoracji tworzy niezwykle uroczą kompozycję świateł, świątecznych ozdób i stroików, czerwonych lampionów, w większości wykonanych własnoręcznie. Dekoracja budynku, ogrodu, ogrodzenia, drzew i krzewów, niezwykła dbałość o detale sprawiają, że posesja przypomina bajkowe miejsce.

II miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 300,00 zł.) Paweł Przebiorowski

To szczególna kompozycja zaprojektowana i wykonana przez Pana Pawła. Już w ubiegłym roku została doceniona przez jury. W tej edycji została zdecydowanie rozbudowana. Całość tworzy świetlistą bożonarodzeniową szopkę.

III miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 200,00 zł.) Małgorzata Stepczuk oraz Karolina Denis

Zdobywcy tego miejsca postawili na dużą ilość świateł, co sprawia, że już z daleka posesje przykuwają uwagę. Rozjaśnione domy,  podkreślone linie ścian i dachów, ozdoby na drzewach, zewnętrzne choinki tworzą przecudny klimat świąt Bożego Narodzenia.

Wyróżnienia otrzymują (nagroda pieniężna w wysokości 100,00 zł.): Jan Wielgus, Andrzej Wilk

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję. Nagrody można odbierać w Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Iwaniuka w  Siedliszczu od 18 stycznia w godzinach pracy biblioteki.

Wyniki konkursu „Najpiękniejsze świąteczne iluminacje i dekoracje”