Spotkanie autorskie z Teresą Moniką Rudzką

11 października odbyło się spotkanie autorskie z Teresą Moniką Rudzką. Pisarka na co dzień mieszka w Lublinie, pracowała niegdyś jako agentka ubezpieczeniowa, bibliotekarka, sekretarka.

IMG_1366

Obecnie oddaje się swojej pasji- pisze powieści oraz teksty do kolorowych magazynów. Podczas spotkania Pani Monika opowiedziała o początkach swojej przygody z pisaniem, zdradziła jak powstawała jej debiutancka powieść Bibliotekarki. Ze strony czytelniczek padło wiele pytań- o inspiracje, poszukiwania bohaterów i czy postacie z książek mają swoje odpowiedniki w realnym świecie. Czytelniczki zwróciły uwagę na uniwersalne, bliskie współczesnej kobiecie poruszone tematy. Pani Monika opowiedziała o każdej swojej powieści, zachęcała do lektury najnowszej powieści– ŚWITEZIANKI.

Spotkanie było niezwykle sympatyczne, kameralny charakter sprawił, że była to ciekawa rozmowa pisarki z czytelniczkami.

IMG_1377