Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Siedliszczu

Ponad 30 dzieci uczestniczyło w wakacyjnych zabawach przygotowanych przez GOK Siedliszcze.

IMG_2107

Uczestnicy grali w gry planszowe i zręcznościowe, budowali z klocków, wystartowali w grze miejskiej pt. „Znamy Siedliszcze”. Było wiele zabaw na dworze- puszczanie baniek mydlanych, gra w gumę, skakanie na skakankach, malowanie kredą, babington i wiele innych. Dzieci bawiły się razem z minionkami z teatru Maska w Krakowie. Tworzyły również proste modele latające i brały udział w pokazie tych bardziej skomplikowanych i zaawansowanych. W ramach Wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Siedliszczu zostały zorganizowane również wycieczki i wyjazdy. Dzieci w kinie Zorza obejrzały ulubioną przez wszystkich bajkę „Smerfy”. W Muzeum Wsi Lubelskiej uczestniczyły w zabawie „Hej Lato”. Najwięcej radości przyniósł wyjazd do Pacanowa, tam w Centrum Bajki dzieci przeniosły się w krainę baśni, legend i czarów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.